My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Paslaugos

WIM

Visiems ekonominės veiklos vykdytojams, siekiantiems įgyvendinti bandomąjį projektą „Daugiafunkcinės pažeidimų kontrolės ir eismo stebėjimo sistemos“, UAB „EKS bandymų laboratorija“ siūlo savo paslaugas dideliu greičiu kelyje judančių sunkiasvorių transporto priemonių matavimo ir automatinio pažeidėjų fiksavimo sistemos tipo įvertinimui atlikti, organizuoti jo patvirtinimą tikslu įrašyti sistemos modelį į matavimo priemonių valstybės registrą bei užtikrinti pirminę ir periodines patikras šio projekto įgyvendinimo laikotarpiu ir jam pasibaigus.

VGMS

Visiems ekonominės veiklos vykdytojams, siekiantiems sukurti ir patiekti į rinką transporto priemonių vidutinio greičio matavimo sistemas su pažeidėjo numerio atpažinimu ir vaizdo fiksavimu, UAB „EKS bandymų laboratorija“ siūlo savo paslaugas atlikti bandymus, tipo įvertinimą ir jo patvirtinimo organizavimą tikslu įrašyti sistemos modelį į matavimo priemonių valstybės registrą bei užtikrinti pirminę ir periodines patikras.

Modelio atitikties įvertinimas ir metrologinės patikros metodų parengimas bus atlikti vadovaujantis matavimo priemonių teisinio metrologinio reglamentavimo taisyklių reikalavimais ir atitiks LR metrologijos įstatymo ir projekto įgyvendinimo laikotarpiu galiojančių teisės aktų nuostatas.

Kalibruojame naudodami EURAMET aprobuotą metodą

Kalibruojame naudodami EURAMET aprobuotą metodą

Pagal šį Vakarų Europoje vieningai naudojamą svarstyklių kalibravimo metodą pateiktų kalibravimo rezultatų išraiška leidžia...
Atliekame greičio matuoklių bandymus ir patikrą

Atliekame greičio matuoklių bandymus ir patikrą

Galime atlikti stacionarių , mobilių, matavimo metu judančių greičio sistemų  ir rankinių matuoklių metrologinę...
Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Konsultuojame ISO/IEC 17025 vadybos sistemos organizavimo ir dokumentacijos rengimo klausimais, Konsultuojame teisinės ir taikomosios...